Otevírací doba

Máme pro Vás otevřeno 7 dní v týdnu!

PO – PÁ: 6:30 – 21:00

SO – NE: 9:00 – 21:00

Kontakt

BBK-Fitness Sokol Znojmo

Email: bbk-fitness@centrum.cz

Tel: +420 731 893 849

Ulice: Pražská 46

Město: Znojmo

PSČ: 66902

Zobrazit na mapě

Váš reklamní banner může být zde! Pro více informací nás kontaktujte!

Osobní trenér

     Osobní trenér, důležitá, nicméně s výjimkou fitcenter ve větších městech stále podceňovaná funkce, je pro začátečníka téměř nenahraditelný, protože pod jeho dohledem ušetří spousty času a vyhne se zbytečným chybám. Začátečníci vlastně mají dvě možnosti: shánět informace v časopisech, knihách a internetu, ždímat mozky spolucvičenců, což je časově a na energii náročné nebo si domluvit a zaplatit službu osobního trenéra.

Bohužel v myslích lidí přetrvává domněnka, že si poradí sami s tréninkem i dietou. Neporadí, služby osobního trenéra jsou stejné jako kadeřník, masér, právník nebo automechanik. Má prostředky i know-how pro specializovaný a specifický obor, jakým bezesporu fitness je a je scestné tuto nabídku přehlížet.

     Osobní trenér má praxi, schopnost komunikace, korektní chování, nepředstíraný zájem o klienta jeho problémy, dokáže poradit v oblastech tréninku i výživy. Pomůže Vám překonat mrtvý bod, získat novou motivaci, hnací sílu jít kupředu, osvojit si problematiku fitness, poradí s novými cviky a správnou technikou. Umí poradit, jak efektivně regenerovat, upevnit zdraví, jak preventivně působit, abyste svou kondici a výkon udrželi až do vyššího věku.

Sestaví Vám tréninkový rozpis na určité období, jídelníček, seznámí se zásadami bezpečnosti a hygieny v posilovně apod. Bude s Vámi po celou dobu cvičení nebo konzultace, poradí, jak nejlépe vést svůj tréninkový deník, abyste mohli sledovat své výsledky a díky zpětné vazbě co nejefektivněji pokračovali v tréninku. Trenér Vám vysvětlí, proč děláte určité cviky, na které svaly působí a jaký budou mít efekt, upozorní na postupné zvyšování náročnosti, povede Vás tréninkem bez chyb, objasní důležitost rozcvičování, protahování a uvolnění v závěru cvičení.

K detailům tréninku dále patří určení přestávek na odpočinek, otestování silových možností a schopností a volba přiměřené zátěže, hydratace v teplém prostředí a nepřerušovaný dozor nad správnou technikou prováděných cviků. Jelikož za tuto službu platíte, osobní trenér vás v podstatě během cvičebního cyklu vůbec neopustí.

 

Nenamlouvejte si, že první tréninky zvládnete bez pomoci jen proto, že chcete ušetřit peníze. První týdny jsou nejkritičtější, a když začnete špatně, můžete se zranit a krok k nápravě postavy oddálit nebo úplně zastavit. Nakonec koho by bavilo chodit do posilovny a stále nevidět a nemít žádné výsledky? Také byste nenavštěvovali školu bez učitele, tak proč máte cvičit bez zkušeného trenéra? Ve vědění je síla a nejlepším učitelem je zkušenost. Kterých ostatně osobní trenér má dostatek.

 

 

     V případě zájmu o kvalifikované vedení Vašeho tréninku se informujte u našeho odborného personálu na recepci BBK-Fitness nebo na emailu bbk-fitness@centrum.cz

 


Základní sebeobrana pro veřejnost

muži, ženy, junioři

Sebeobrana pro veřejnost

Nepřehlédněte:

Co je nového v BBK-Fitness ?!

Ptáte se co je nového?   Co jsme pro Vás v novém roce připravili a chystáme?   Na co se můžete těšit, co očekávat  a co získáte?   Co vše …

Číst celý článek

Co nového ve fitku

Napište požadavky a připomínky co nového chcete v posilovně BBK-Fitness, co se Vám líbí, co nelíbí, co chcete změnit, co zavést, co doporučujete, co byste uvítali, co zrušili..napište na email …

Číst celý článek