SEBEOBRANA

Tréninky kde a kdy:

BBK-Fitness Sokol Znojmo Pražská 46

Neděle: 17 - 19h

Středa: 18 - 20h

Ceník služeb:

1x vstup 2 hodiny 120,- Kč
10x vstup 20 hodin 1080,- Kč

Přihlášky, dotazy, připomínky, návrhy:

Email: tbulant@centrum.cz

Tel.: 608 817 977 

Sebeobrana je sled úkonů, s jejichž pomocí se napadený objekt snaží zabránit útočníkovi ve způsobení možných tělesných zranění či jiných závažných škod. Sebeobranu lze provádět aktivně − beze zbraně (chvaty, údery, kopy atp.), se zbraní (pistole, nůž atp.) nebo pasivně − (útěk, zavolání policie).
Cestu, kterou Vám chceme nastínit je kombinace výše uvedené definice. Rádi bychom Vám ukázali jak pracovat s biomechanikou svého i protivníkova těla, s tím související kloubní systém i reflexní úderové body. Abyste byli schopni ovládat a aplikovat základní jednoduché prvky střetného boje, základní systémy pákových, úderových technik a kopů, jednoduché přehozové i podmetové techniky.
Pokud touto cestou s námi budete chtít jít, po nějakém čase trénování bychom Vám chtěli přiblížit také poznání boje s reálnou zbraní, ať už nůž či pistole nebo hmotné věci, které nás obklopují, nebo máme za normálních okolností při ruce.
Další, neméně podstatná součást sebeobrany je psychická odolnost. I tato cesta se protíná s tou naší.

Hodiny cvičení sebeobrany, které Vám nabízíme, nejsou jen o pouhém cvičení technik, ale také o posílení sebevědomí, respektu, pokory, poslušnosti, zdokonalení "mého já" nejen po fyzické, ale i psychické stránce.

Tréninky probíhají pod vedením zkušeného instruktora sebeobrany, fyzické, taktické a zdravotní přípravy Celní správy, trénující mimo jiná oddělení i protidrogovou celní jednotku.